Blog

URANYEN ASTROLOJİ NE DEMEKTİR?

Klasik Astrolojinin Uzmanlık dallarından biridir Uranyen Astroloji. Ev sistemlerinden bağımsız, açılar ve gezegenlerin, orta noktaların, isteğe bağlı olarak transneptünyenlerin, asteroidlerin ve bunların bulunduğu burçların niteliklerinden faydalanarak öngörü teknikleri sunar.

Uranyen Astrololoji kişilerin doğum saatlerini .olayların başlangıcını bilmeden detaylara inebilen yorumlamalar yapabilmektedirler.

Uranyen astroloji kendi içinde de dallara ayrılır. Bunlardan bir tanesi transneptünyenleri ve asteroidleri kullanmayan kozmobiyoloji dir.

1. dünya savaşı sırasında Alman mühendis ,astrolog Alfred witte ve arkadaşı Friedrich Seiggrunn’un rus bombardımanlarının kaydını tutarken geleneksel yöntemlerde zorlandıklarını görürler ve gezegenler arası geometri ve simetriye bağlı geliştirdikleri sistem ile ortaya çıkar.

Witte ve Seigrunn, bugün de kullanılan hareketli kadran sayesinde bombardıman zamanlarını en doğru zamanlama ile öngörebilmişlerdir.

Savaş sırasındaki kayıpları daha aza indirmek için topçu ateşlerinin zamanlarını belirleyerek ortaya çıkan uranyen astroloji bireysel haritalarıda yorumlayarak öngörü yapılmasında da kullanılabilmektedir.

Haritası incelenen kişilerin hayata bakışları,hayat mottoları,ilişkileri,yetenekleri,yönelimleri,psikolojik yaklaşımları,başarılı olup olmayacakları,maddi ve manevi hatta sağlık duumları çok frklı bir perspektif ile incelenebilmektedir.

Kadran üzerindeki sayısız orta nokta ile tüm detaylara rahatlıkla inilebilmektedir.

Uranyen astrolojinin geliştiği dönemde 5 ayrı astrolog ile çalıştğı bilinen Adolf Hitlerin doğum zamanı bilinmeden ve kimliğini bilmeden ele aldığımızda uranyen astroloji sisteminde tepe noktası -MC  Kronos/Hade ile çalıştığını görebilirsiniz.Böylece bu kişinin iyi bir karaktere sahip olmadığı hakkında kendisinin doğum bilgilerini alamadan örebilirsiniz. Bu anlamda öngörü tekniklerinde en ileri seviyede olan ,olayları açığa çıkar 

Ekolünde uzman olan Uranyen Astrolog Berna Müldür verdiği eğitimleri ile bu ekole çok değerli katkılar yapmaktadır.Sizlerde Eğitimlere katılma ve uranyen astroloji ekolüne katılmak isterseniz bize yazın ..