Blog

Aydüğümlerinin Güneş ve Satürn İle Yaptığı Sert Etki

7 Ağustos haftasına Aydüğümlerinin Güneş ve Satürn İle yaptığı sert etki ile başlıyoruz 

Mücadelenin gezegeni Mars’ın Uranüs ile bu karmaşaya katılması da bazılarımız için zorlu zamanları anlatacaktır

Diğer yandan Ay’ın Güneş ve kiron ile içinde bulunduğu Ateş üçgeni olayları daha kontrolsüz hale getirebilir

Uranyen prensipte bu zorlu görünümün koç noktasında olması toplum önünde yaşanacak etkileri gösterir 12 Ağustos Cuma günü Kova burcundaki dolunayın etkisi ile Önümüzdeki 15 günlük süreçte Zeus ile askeri gücün müdahale etmesi gereken durumlarla karşılaşabiliriz. 

Toplumdan saklananların resim ve belgelerle açık seçik ortaya çıkacağı bir döneme giriyoruz. 

Bireysel haritalardaki otorite figürleri ile çatışmamaya dikkat edelim. 

Pazartesi günü Güneş Chiron üçgenin Kesinleşmesi ile şifa enerjisini çalıştırabiliriz

Salı günü Ayın Oğlak burcuna geçmesi ile daha disiplinli hareket edebiliriz. Gün genelinde ayın sert açıları zorlayıcı olacaktır. 

Salı ve çarşamba günü Venüs sadece ilişkileri değil parayı da ifade ettiğinden Plütonla karşıt enerjide olması yıkıcı para kayıplarını gündemimize getirebilir. Bu arada Venüs Neptün üçgeni fazla iyimser davranmamızı kolaylaştırabilir. Üçgen açıların kolaylık getirdiği bilinir fakat bu kolaylık her zamanda olumlu olmayabilir. 

Hafta geneline baktığımızda patrondan zam istemek için hiç uygun bir zamanda olmadığımız kanısındayım

Perşembe gününden itibaren Venüs Aslan burcunda. Aslan burcu lüksü sever,bonkördür Venüs’ün parayıda ifade ettiğini düşünürsek çok para harcama riski taşıyabiliriz

Cuma günü hafta sonuna yaklaşırken Ay’ın Kova burcuna geçmesi ile gruplar içerisinde olup özgür hareket etme isteğinde olabiliriz fakat Cuma akşamı kazalara açık saatler dikkatli olmakta fayda var. 

Cumartesi günü Ayın Balık burcuna geçmesi ile daha Akışta kalmamız beklenirken düşünceleri ifade eden Merkür gezegeni ile karşıtlık içerisinde olması kendimizi huzursuz hissetmemize neden olabilir

Pazar Gün içinde pek iç açıcı konuşamayacağım anlayacağınız hafta geneli stresli

Tavsiyem kendinize odaklanın her gün “bugün kendim için ne yaptım?”sorusunu sorun. 

Sevgili dostlar 7 Ağustos haftası ile ilgi videomuda izlemenizi öeneririm Youtube kanalım Uranyen Astrolog Berna Müldür  Tıklayın Ve gelin..