Blog

12 ŞUBAT - 6 MART DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ

Bu durum 6 Mart tarihine kadar devam ediyor. Bu tarihe kadar Venüs, Mars'ın yarım derece gerisinde kalarak gökyüzünde kavuşum halinde görünüyorlar. Ender rastlanan bir durumdur bu.
KONGA çizgisinde yörünge değiştiren Venüs, Mars'ın bir vagonu gibi işlev görüyor. Bu durumu çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Aksi takdirde maddi-manevi hasarlara uğrarız.
NE YAPMALI?
Önce bu iki gezegeni çok iyi tanımamız gerekiyor. Buna göre :
Dünya'daki yaşam hikayemizin çok önemli bir parçasıdır bu. Doğru sözleşme yapıldığında Mars ve Venüs hayatımızın harika tasarım ortakları olabilir. Her iki tarafta da müzakere edilemez şeyler olduğunu bilerek, farklılıkları göz önünde bulundurur ve tek bir hedefi destekleyen görevlerin net bir tanımını yaparak ortak paydada güçlü bir şekilde bir araya geliriz.
Mars'ın gücü, kaynakların korunmasında ve çabaların stratejik olarak konuşlandırılmasında yatmaktadır.
Venüs'ün zarafeti güzellik, empati, katılım ve kutlama sağlamaktır.
Aynı esnada Balık Burcunda Güneş ile kavuşum yapan Jüpiter'in pozitif büyüme duygusunun yaratıcı kıvılcımlara uçması için ilham veriyor.
Tüm hadiseler Oğlak burcuda olduğu için planları ve vizyonları yere alıyoruz ve gerçek inşa işine başlamalıyız.
Bu kulağa harika bir vizyon gibi geliyor ve ulaşılabilir olabilir, ancak lastik yola düştüğünde Mars ve Venüs arasında yaşayabileceğimiz çatışmayı gözden kaçırmayalım.
Mars siyah beyaz düşünür, verimliliği tercih eder ve güç için konforu feda etmeye isteklidir.
Venüs duygusal ve dramatiktir, yaratıcı sürecin hoşgörüsünden hoşlanır ve güzellik için rahatlıktan isteksizce fedakarlık eder.
Şubat ve Mart ayları arasında Mars ve Venüs'ten gelen bu çeşitli hediyeler için yer açmaya çalışın.