Blog

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay

Dolunaylarda Ay ile Güneş karşılıklı geldiğinden bir gerilim ve stres oluşur. Bu stres ister istemez kişileri etkiler.Dolunaydan bir kaç gün önce bu gerginlik hissedilmeye başlar.

Yengeç burcundaki dolunayda evimiz ailemiz ile ilgili konular gündemimizde olur. Aile içi fikir ayrılıkları, ego çatışmalarına dikkat, kalp kırmayalım.

Bildiğiniz gibi sağlık konuları sebebiyle bazı özel üniversiteler online derslere geçti, bu dolunayda yurt genelinde online eğitimin olabileceği devam mecburiyetinin kalkacağını öngörüyorum.

Sağlık konularında kalp, damar hastalıklarına dikkat etmekte fayda var. Önlemimizi alalım. Her ne kadar kaderden kaçamasakta önlem alarak yaşam kalitemizi yükseltebiliriz.

Hayvanların sağlıkları ile ilgili konular gündemde olacaktır.

Haritasına temas eden kişiler için Venüs retrosunun bitmesiyle beraber ilişkilerde şanslı bir dönem başlıyor.

Bebek isteyenler için Venüs retro bitimi 30 Ocak sonrası uygun bir dönemdir. Venüs Uranüs görünümü ani beklenmeyen hamilelik haberlerini getirebilir.

Dolunayla birlikte retro hareketine girecek olan Merkür gezegeni yarım kalan işlerimizi bitirmek, retro bitiminden sonra yeni plan ve projelere başlamak için bol bol fikir üretmek için mükemmel bir dönem. 

Yeni başlangıçlar için 5 Şubat Merkür Retro bitimini beklemekte fayda var.

Sağlık ve sevgi ile kalın.