Blog

2 Ocak 2022 OĞLAK BURCUNDA YENİAY

2 Ocak 2022 OĞLAK BURCUNDA YENİAY

Yılın ilk yeniayı ciddi, disiplinli, sistem sahibi Oğlak burcunda gerçekleşmekte.

Uranyen prensipte yeniay haritasını incelediğimde hükümeti ifade eden Kronos Transneptünyeninin eğitim, ticaretle (Apollon) ilgili açıklamalarını sosyal medya ve basın aracılığı ile (photographia) yapacağını, emlak, gelir, taşıt vergileri ve doğalgaz, akaryakıt zamlarına halkın vereceği tepkiyi öngörmek mümkün.

Sosyal medya paylaşımlarımıza bu dönemde daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Her yazılana inanmamak, provoke davranışlarda bulunanlardan uzak durmak iyi olur.

Bireysel haritalarda her türlü araç ile yapılan kazalar, alkol, besin, ilaç zehirlenmelerine konusunda dikkat edilmesi gerekiyor.

Bulaşıcı hastalıklar, hayati  tehlike oluşturmasa da hızla yayılacak. (Kronik rahatsızlığı olmayan kişiler hariç) Okullar tam kapanmasa da kısmi kapanma online eğitim konuları tartışma konusu olarak gündemdeki yerini alacaktır.

Fiziksel ve psikolojik şiddeti anlatan Toro asteroidi yeniayın etkisiyle haritasına temas edenkişileri zora sokabilir.

Oğlak burcunun sistem kuran, yapılandırıcı enerjisinden nasıl faydalanacağımızı 15 Ocak Merkür retro başlangıcına kadar düşünüp ne yapmak istiyorsak planlayıp daha sonra harekete geçmek iyi olacaktır.