Blog

2022 Kış ve İlkbaharda Ülkemizi Neler Bekliyor?

Uranyen Astroloji prensibinde ülkemizin haritasına baktığımda

Omicron’un Covid kadar öldürücü etkisi olmasa da hızlı yayılması çocuklar ve gençler üzerinde etkin olacağı görünmekte.

2021 yılının Kasım ve Aralık tutulmalarında kapanma etkisi olduğunu belirtmiştim ki kapanmalar konusu tartışıldı hatta bazı özel okulların online eğitime geçtiği bilgilerini aldık. 2022 yılında aynı şekilde kapanma konuşmaları yapılacağı kafe, restoran ve benzeri sektörlerde kısmi kapanmalar söz konusu olabilir. Okulların devam mecburiyetinin kalkması, tatil dönemlerinin uzatılması gibi önlemler alınabilir.

18 Ocak 2022 dolunayı Plüton etkisinde olduğundan artık taşların yerinden oynayacağı hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşündürüyor. Türkiye’nin haritasında Haziran ayında erken bir seçim etkisi görünmekte.

 

29 Ocak 2022 tarihinde ilişkilerin yanı sıra  parayı da ifade eden Venüs gezegeni retrodan çıkıyor. Şubatın ilk haftasından itibaren Venüs’ün ileri hareketi ile birlikte maddi sıkıntıların daha belirgin hissedilmesi, zamların şok edici etkiler yaratması mümkündür.  

14 Şubat Venüs Mars kavuşumu maddi sıkıntıyı bireysel harita temasına göre etkin kılacaktır. Bu dönemde ilaç, alkol ve gıda zehirlenmelerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

2021 Aralık ayında bazı ilaçların bulunamaması, 2022 yılında hissedilir derecede artacaktır. Hammadde, ithalat, ihracattaki engeller paramız olsa da aradığımız şeyi bulamamıza neden olabilir.

16 Mayıs Ay tutulması ülkemizde bir takım karışık olaylar ve halk hareketleri gibi karmaşıklar etkisi göstermekte.

 

2022 yılının genelinde lüks tüketimden kaçınıp paramıza sahip çıkalım. Para piyasasındaki dalgalanmalar devam edecektir, risk almaktan kesinlikle kaçının.

Zor zamanlardan geçiyoruz aile içi tartışmalardan ego çatışmalarından kaçınıp sağlığımıza dikkat etmeli enerjimizi düşürmemeliyiz.

 

Zorlu bir yıl gibi görünse de alacağınız kararla kendinizi güvende ve mutlu hissedeceğiniz bir yıl olsun.