Blog

Berna Müldür’den Uranyen Astroloji Eğitimi Başlıyor

Astrolojinin uzmanlık dalı olarak bilinen uranyen astroloji, günümüzde çok yoğun ilgi görüyor. Temel astroloji bilgisine sahip olanların katılacağı eğitim, online olarak 6 Şubat 2022’de başlıyor. Temel seviye 9 ay devam edecekken, ileri seviye eğitimi ise 4 ay sürecek. Temel seviye ve ileri seviye olarak planlanan eğitim sonunda uluslararası sertifika verilecek.

Türkiye’nin Uranyen Astroloji eğitimi veren sayılı isimlerinden olan uranyen astrolog Berna Müldür, neden Uranyen Astroloji sorusunu şöyle cevaplıyor.

“Uranyen Astroloji’nin çıkışı 1.Dünya Savaşı dönemine rastlar. Alman mühendis, araştırmacı ve astrolog Alfred Witte ve arkadaşı Friedrich Seiggrunn’un kaydını tuttukları Rus bombardımanlarını, geleneksel yolla öngörmede zorlanmaları üzerine, gezegenler arası geometri ve simetriye bağlı sistem geliştirmeleri ile ortaya çıkar. Witte ve Seigrunn, mevcut gezegenler haricinde gökyüzünde henüz keşfedilmemiş gezegenler olabileceği varsayımıyla hipotetik noktalar keşfetmiş, bu noktaların gezegenlerle olan ilişkilerine bakmış ve bu iki enerjinin buluşmaya yakın olan zamanı ölçerek bir manyetik enerji noktası tespit ettiler. Böylece zamanlamaları oturtmuş ve tutan noktaları hesaplayarak bombaların ne zamanlar atılacağını oldukça hassas bir şekilde öngörüp bu sayede insanların sığınağa yetişme zamanları olmuştur. Witte ve Seigrunn, bugün bizim de kullandığımız hareketli kadran sayesinde bombardıman zamanlarını. 

Astroloji camiasında zamanla kabul görülen bu teknik buluş Amerika tarafından da benimsenerek; “değişik ve sıra dışı bakış açısı” anlamına gelecek şekilde Uranyen Astroloji” adını almıştır.

Savaştaki topçu ateşlerinin zamanlamasını belirleyerek, “insanları nasıl sığınaklara götürürüm” sorusuna cevap bulmak amacıyla ortaya çıkan Uranyen astrolojiyi, dünyevi olayların yanında bireysel haritaları yorumlamada ve öngörü yapmakta da kullanırız. İncelenen harita sahibinin psikolojik yaklaşımlarını, hayatı ele alış tarzını, ilişkilerini, yeteneklerini ve yönelimlerini, başarılı olabileceği noktaları, maddi ve sağlık durumunu farklı bir perspektifle değerlendirebiliriz.” 

Eğitimler hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz ön kayıt yaptırmak için:

whatsapp 053503242676